Olivier

Vyresnysis pakavimo specialistas iš „Purina“

Olivier

TVARUMAS

Eiti į skyrių >

"„Purina“ įsitikinusi, kad jokia pakuotė neturi tapti atlieka ir esame įsipareigoję, kad iki 2025 m. 100% mūsų pakuočių būtų naudojamos pakartotinai arba perdirbamos. Labai stengiamės tai pasiekti.

Plastikinės pakuotės labai svarbios saugiai pristatant gyvūnų ėdalą vartotojams ir mažinant maisto nuostolius bei atliekas. Jos ne vien išlaiko ėdalą šviežią, bet ir yra lengvos bei patogios naudotojams. Dėl to, nors ir toliau siekiame mažinti plastiko naudojimą savo pakuotėms, prieš imdamiesi pokyčių turime atidžiai apsvarstyti alternatyvas. Esame įsitikinę, kad, naudojant tinkamas priemones, vykdant surinkimą ir perdirbimą, tai įmanoma be žalingo poveikio aplinkai."

Šiandien esame padarę reikšmingą pažangą užtikrindami, kad mūsų produktai būtų saugiai pakuojami naudojant tik minimalų pakankamą pakuočių kiekį. 2016 m., prisiėmę „Purina“ įsipareigojimus visuomenei, užsibrėžėme tikslą iki 2019 m. sumažinti pakavimo medžiagos naudojimą 3 000 tonų, palyginti su 2015 m. 2018 m. pavyko sutaupyti 787 tonas pakuotės. Iš viso nuo 2015 m. naudojamos pakuotės kiekį sumažinome 3 542 tonomis. Šį tikslą pranokome 18%. Nuo 2017 m. 52% sutaupytos pakavimo medžiagos buvo plastikas.

Geras mūsų iniciatyvų mažinti plastiko naudojimą pavyzdys yra kai kurių mūsų pakuočių svorio mažinimas suploninant PE (polietileno) sluoksnį. Šis pakuočių pakeitimas jau įgyvendintas visose mūsų Europos gamyklose ir turėjo teigiamos įtakos mažinant bendrą mūsų pakuočių skaičių – iš viso sutaupėme 528,3 tonos pakuočių. Mūsų pastangos mažinti plastiko naudojimą pakuotėms tuo neapsiriboja. Dirbame siekdami pašalinti ar pakeisti sudėtingus pakuočių medžiagų derinius, kad visos mūsų pakuotės, įskaitant plastiką, būtų perdirbamos. Taip pat, kai įmanoma, savo pakuotėms siekiame naudoti perdirbtą plastiką, investuojame į tyrimus, kuriais bandoma rasti tvarių medžiagų, gyvūnų ėdalą saugančių taip pat, kaip ir plastikas.

Be to, dirbame su įvairiais partneriais ieškodami naujų perdirbimo būdų, nes suprantame, kad vien įsipareigojimas naudoti 100% perdirbamas ar pakartotinai naudojamas pakuotes nepadės išspręsti plastiko problemos. Apie „Purina“ įsipareigojimą mažinti mūsų pakuočių poveikį aplinkai daugiau galite sužinoti čia.

infographic