Olivier

Vyresnysis pakavimo specialistas iš „Purina“

Olivier

TVARUMAS

Eiti į skyrių >

Pakavimo medžiaga turi lemiamos reikšmės, kad vartotojams tiekiamas gyvūnų ėdalas būtų saugus ir kokybiškas, be to, taip mažinamas maisto atliekų kiekis. Savo produktams naudojame įvairias pakavimo medžiagas, atsižvelgdami į ėdalo tipą. Pavyzdžiui, sausąjį gyvūnų ėdalą pakuojame į popierines dėžutes ir maišelius, taip pat į plastikinius maišelius; šlapiajam gyvūnų ėdalui naudojame plastiko ir aliuminio maišelius bei skardines; mūsų užkandžių pakuotės pagamintos iš plastikinių medžiagų. „Purina“ stengiasi tobulinti savo gyvūnų ėdalo pakuotes; mes kuriame naujoves ir bendradarbiaujame su partneriais, kad sumažintume savo pakuočių poveikį planetos aplinkai ir jos ištekliams.

Siekdami sumažinti mūsų gyvūnų ėdalo pakuočių poveikį aplinkai, imamės įvairių veiksmų.

  • Stengiamės optimizuoti savo pakuotes, kad ištekliai būtų naudojami minimaliai ir kartu būtų užtikrinama nepriekaištinga apsauga ir mūsų gyvūnų ėdalas būtų kokybiškas. Pavyzdžiui, sumažinome kai kurių gyvūnų ėdalo pakuočių svorį suplonindami plastiko sluoksnį. Tai mums leido sutaupyti daugiau nei 500 tonų pakuočių. Taip pat iš naujo perkūrėme savo „Gourmet“ kartonines kelių skardinių pakuotes – nauja lankstymo koncepcija padėjo mums sutaupyti beveik 250 tonų pakuočių.
  • Stengiamės iki 2025 metų pasiekti, kad visos „Purina“ pakuotės būtų perdirbamos ar naudojamos pakartotinai. Šis pasaulinis „Nestlé“ įsipareigojimas apima visus „Purina“ produktus. Kai kurie mūsų gyvūnų ėdalo produktai jau pakuojami į visiškai perdirbamas pakuotes, bet žinome, kad turime dar daug nuveikti. Apie mūsų pakuočių perdirbimo galimybes galite perskaityti čia.
  • Bendradarbiaujame su įvairiais partneriais ieškodami naujų idėjų, kurios padėtų padidinti perdirbimą. Aktyviai dirbame su perdirbimo technologijų bendrovėmis ir surinkimo institucijomis, siekdami kuo greičiau rasti preliminarių sprendimų dėl pagrindinių pakuočių tipų, kad jas būtų galima perdirbti.