Olivier

Vyresnysis pakavimo specialistas iš „Purina“

Olivier

TVARUMAS

Eiti į skyrių >

2017 m. 67% mūsų pakuočių buvo lengvai perdirbamos, 27% buvo sunkiai perdirbamos, o 6% perdirbimas buvo labai ribotas. 2018 m. balandį „Nestlé“ visuotinai įsipareigojo, kad iki 2025 m. visas bendrovės pakuotes bus galima naudoti pakartotinai arba perdirbti. Tai apima ir visus „Purina“ produktus. Labai stengiamės siekdami šio tikslo.

Kai kurių rūšių „Purina“ gyvūnų ėdalas jau parduodamas visiškai perdirbamose pakuotėse, įskaitant kartotines dėžutes, pagamintas iš 100% perdirbtų žaliavų, ir aliuminines skardines, kuriose yra perdirbtų medžiagų.

rinkos: šioje atsakymo dalyje galite paaiškinti, kaip jūsų šalyje reikia perdirbti jūsų rinkoje parduodamas „Purina“ produktų pakuotes

Panašiai, kaip ir kitiems gamintojams, šlapiojo ėdalo maišeliai yra mūsų sudėtingiausiai perdirbama pakuotė. Maišeliai gaminami iš įvairių tipų plastiko ir aliuminio, kurie sluoksniuojami kartu ir taip sudaro visą pakuotę. Perdirbant sudėtinga pavienius sluoksnius atskirti , todėl tai gali padaryti tik labai mažai perdirbimo įmonių. Kartu kiekvienoje šalyje galimybės rinkti, rūšiuoti, pakartotinai naudoti, perdirbti ir naudoti pakuotes skiriasi.
Stengiamės, kad mūsų pakuotėms būtų naudojamos paprastesnės medžiagos ir būtų mažiau skirtingų sluoksnių. Taip pakuotes perdirbti bus paprasčiau. Be to, labai stengiamės rasti alternatyvią gyvūnų ėdalo maišelių medžiagą. Tai nėra paprasta, nes pakuotė turi būti pakankamai tvirta, kad atlaikytų mūsų virimo procesą, o produktas parduotuvės lentynoje liktų šviežias. Vis dėlto, kadangi vienas iš mūsų prioritetų yra „Purina“ šlapiojo ėdalo maišelius padaryti visiškai perdirbamus, mūsų komandos išbando naują dizainą ir technologijas, kurios užtikrintų pakartotinį maišelių žaliavų naudojimą.
Mes ne tik atliekame tyrimus ir kuriame naujoves siekdami, kad panaudotas pakuotes būtų galima perdirbti, bet ir labai stengiamės naudoti minimalų pakankamą pakuočių kiekį pagal svorį ir tūrį. 2016 m., prisiėmę „Purina“ įsipareigojimus visuomenei, užsibrėžėme tikslą iki 2019 m. sumažinti pakavimo medžiagos naudojimą 3 000 tonų, palyginti su 2015 m. 2018 m. pavyko sutaupyti 787 tonas pakuotės. Iš viso nuo 2015 m. naudojamos pakuotės kiekį sumažinome 3 542 tonomis ir savo tikslą pranokome 18%. Apie „Purina“ įsipareigojimą mažinti „Purina“ pakuočių poveikį aplinkai daugiau galite sužinoti čia

machine