Kay

Augintinių priežiūros naujovių kūrimo centro direktorė iš „Purina“

Kay

MOKSLAS

Eiti į skyrių >

„Purina“ naujovių kūrimo komandą sudaro daugiau nei 500 mokslininkų, dirbančių visame pasaulyje ir atstovaujančių įvairioms disciplinoms: tarp jų yra veterinarų, mitybos specialistų, gyvūnų elgesio specialistų, mikrobiologų, mitybos biochemikų, imunologų, maisto mokslininkų, skonio ekspertų ir genomo specialistų, o jų visų tikslas yra kurti atradimus, gerinančius viso pasaulio kačių ir šunų gyvenimą.

Didelė šio tinklo narių patirtis – tai pagrindas, kuriuo remdamasi ƒ„Purina“ reaguoja į nuolat besikeičiančius augintinių ir vartotojų poreikius. Mūsų mokslininkai nuolat tyrinėja, atranda ir tobulina novatoriškus sprendimus, pagal kuriuos kuriami naujoviški produktai, lemiantys pažangą augintinių sveikatos ir gerovės srityje, praturtinantys augintinių gyvenimą, tenkinantys vartotojus ir stiprinantys ryšį tarp augintinių ir jų šeimininkų.
„Purina“ naujovių kūrimo centruose mokslininkai įvertina naujas koncepcijas atlikdami kačių ir šunų šėrimo tyrimus. Šie mitybos tyrimai apima tokias sritis kaip skonis, virškinamumas ir atliekų tvarkymas. Augintinių reakcijos, tai, kas jiems patinka ar nepatinka, lemia, kokios receptūros produktai pateks į rinką. Tiriame tai, ką jie ėda, koks ėdalas jiems labiau patinka, kokia jų fizinė būklė, emocinis pakilimas ir kt. Jų indėlis labai svarbus užtikrinant mūsų produktų patrauklumą ir sėkmę.

Per mūsų tyrimus atliekamos tik gyvūnams deramos procedūros, atitinkančios aukštus veterinarinės priežiūros standartus. Nenaudojami invaziniai metodai, šunims ir katėms nedaroma žala. Savo padaliniuose palaikome malonią atmosferą, kurioje darbuotojai ir augintiniai užmezga ryšius, dirba ir žaidžia. Esame įsitikinę, kad kiekvienas pas mus gyvenantis augintinis nusipelno tokio rūpinimosi, kokį gali gauti iš mylinčio šeimininko. Pas mus dirbantys veterinarai teikia visokeriopas sveikatos priežiūros paslaugas, o kiekvienas mūsų augintinis turi porininką – atsidavusį ir gerai išmokytą prižiūrėtoją, kuris kasdien su juo bendrauja. Visi mūsų augintiniai turi vardus, gauna asmeninio dėmesio, visi darbuotojai su jais elgiasi pagarbiai ir meiliai. Neatsiejama mūsų augintinių gerovės programų dalis yra socializacija ir kasdienis bendravimas – tai apima dresūrą, grupinius žaidimus ir žaislus. Kai pas mus gyvenantis augintinis sulaukia „pensinio“ amžiaus, pagal mūsų „Purina“ augintinių priežiūros centrų priėmimo programą jis atiduodamas rūpestingai atrinktai šeimai, kurioje gyvendamas gali dar daug metų mėgautis abipusį malonumą teikiančiais santykiais.

Mūsų pastangos kurti naujoves neapsiriboja mityba. Su mumis dirba gamybos, inžinerijos ir procesų technologijos specialistų komandos bei patyrę skonio ekspertai, todėl nuolat investuojame į naujas technologijas ir efektyvius patentuotus procesus, siekdami gaminti tokį gyvūnų ėdalą, kuris pirmautų mitybos srityje, būtų skanus, kokybiškas, saugus šunims ir katėms.

Per tyrimų metus visame pasaulyje pavyko gauti daugiau nei 2 500 patentų (suteiktų ir laukiamų).

2018 m. buvo įkurtas „Purina“ institutas, atstovaujantis „Purina“ tyrimų ir plėtros bendruomenei. Mūsų tikslas – pasiekti, kad, kalbant apie augintinių sveikatą, pirmiausia būtų minima mityba. „Purina“ institutas dalijasi „Purina“ mitybos tyrimų rezultatais ir naujausiomis mokslinėmis išvadomis, kad veterinarų ir kitų gyvūnų priežiūros specialistų pokalbių su augintinių šeimininkais pagrindas galėtų būti mityba. Be to, institutas dirba su išradingiausiais gyvūnų sveikatos specialistais, taip palaikydamas bendradarbiavimą visame pasaulyje ir palengvindamas keitimąsi žiniomis.

Visada ieškome naujų būdų, kaip mesti iššūkį tradiciniam mąstymui ir įdiegti daugiau naujovių augintinių priežiūros srityje. Žvelgiame pirmyn, mokomės iš naujausių tendencijų ir įžvalgų, kad paklaustume – o kas toliau? Tam reikia žinoti apie naujausią mokslo pažangą ir joje dalyvauti, numatyti, kaip mityba gali paveikti sveikatą 10–15 ateities metų.

Unikaliais ir išskirtiniais gebėjimais galintis pasigirti „Purina“ naujovių kūrimo tinklas turi turtingą paveldą mitybos mokslo srityje ir yra svarbi platesnio „Nestlé“ tyrimų ir plėtros tinklo dalis.

scientists consulting