Sandra

Vadovė gyvūnų gerovės klausimais iš „Purina“

Sandra

GYVŪNŲ GEROVĖ

Eiti į skyrių >

„Purina“ nedalyvauja jokiuose invaziniuose tyrimuose, per kuriuos šunys ar katės žalojami, sargdinami ar galiausiai užmigdomi. Mes, dirbantys „Purina“, augintinius mylime ir esame griežtai nusistatę prieš bet kokį žiaurumą su gyvūnais. Atliekame tik tokias procedūras, kurias dera atlikti šunims ir katėms ir kurios suderinamos su gera veterinarine praktika.

„Purina“ yra įkūrusi Augintinių priežiūros vystymo centrus, kurių veiklos tikslas – išsiaiškinti šunų ir kačių natūralius prioritetus, mitybos poreikius ir susijusį elgesį. Visi mūsų augintiniai turi vardus, sulaukia individualaus dėmesio, gerai išmokytas ir rūpestingas personalas su jais elgiasi pagarbiai ir meiliai. Mūsų gerovės programų dalis yra socializacija ir kasdienis bendravimas – tai apima dresūrą, grupinius žaidimus ir žaislus.

Per tyrimus, kuriuos atlieka „Purina“ arba kurie atliekami jos užsakymu, įgytos žinios suteikia galimybę gerinti šunų ir kačių sveikatą bei gerovę visame pasaulyje. Atliekame tik tokias procedūras, kurias dera atlikti šunims ir katėms ir kurios suderinamos su gera veterinarine praktika.
Laikantis ir Europos, ir nacionalinių teisės aktų, visus mūsų tyrimus vertina etikos komitetas. Šio komiteto nariai yra asmenys, turintys patirties ir žinių apie gyvūnų priežiūrą ir gerovę, taip pat galintys pateikti nepriklausomą nuomonę. Jie gali svarstyti bet kokius mūsų tyrimų elementus.

Mes nedalyvaujame jokiuose invaziniuose tyrimuose, per kuriuos šunys ar katės žalojami, sargdinami ar galiausiai užmigdomi.

Kaip tiriame savo produktus?

Rūpestingai sukūrę savo produktų receptūrą, pagaminę juos pagal savo reikalavimus ir įsitikinę, kad juose yra tinkamas maisto medžiagų kiekis, pasikliauname šėrimo tyrimais, kad geriau suprastume augintinių mitybinius poreikius ir sužinotume, kaip jiems patinka sveikas ėdalas.

Kaip mes tai darome? Ėdalo duodame savo katėms ir šunims, laikomiems mūsų augintinių priežiūros centruose, kuriuose tobuliname savo produktus. Tirdami šunų ėdalą atsižvelgiame į du, o kačių ėdalą – į tris pagrindinius parametrus.

Pirmasis parametras – išmatų konsistencija, rodanti, ar augintinio virškinimo sistema toleruoja šį ėdalą. Antrasis parametras – virškinamumas. Produkto virškinamumas – tai organizme liekantis maisto medžiagų kiekis. Jis saugiai įvertinamas lyginant maisto medžiagų kiekio ėdale ir išmatose skirtumą.
Trečiasis ir paskutinis parametras, kurį matuojame visuose kačių sausojo ėdalo produktuose, – tai šlapimo pH. Pagal tai įvertinama šlapimo takų akmenų susidarymo tikimybė ir ieškoma būdų, kaip sumažinti jų atsiradimo riziką.
Be šių tyrimų, atliekame tyrimus ir klientų namuose, siekdami išsiaiškinti, ar augintiniui patinka produktas ir ar šeimininkas juo taip pat patenkintas.

Toliau pateiktame vaizdo įraše kviečiame pamatyti, kaip gyvena mūsų šunys ir katės mūsų augintinių priežiūros centre, taip pat daugiau sužinoti apie mūsų gerovės programą.