Personalo klausimai

Aš esu Tarn – gana vėjavaikė ir mėgstu rūpintis, kad visi būtų laimingi. Tai mano darbas, juk galiausiai esu laimės vadovė.

PERSONALO KLAUSIMAI

Kad PURINA galėtų užtikrinti GYVŪNAI DARBE sėkmę, reikėjo atsižvelgti į daugybę praktinių dalykų – pasirūpinti, kad visiems darbuotojams darbo vieta būtų maloni ir patraukli aplinka.

Bendrieji reikalai

Buvo išklausytas kiekvieno darbuotojo požiūris į GYVŪNAI DARBE programą ir rimtai atsižvelgta į kiekvieną nuomonę, biure stengiantis sukurti nešališką ir draugišką atmosferą.

PERSONALO KLAUSIMAI
 PERSONALO KLAUSIMAI

O kaip dėl fobijų?

Kalbant apie praktinę pusę, priimant naują augintinį visada atsižvelgiama į biuro suplanavimą, kad nebūtų trikdomi kiti darbuotojai, kurie dėl naujo augintinio gali jausti nepatogumų. Gyvūnų darbe komanda išklauso visų susijusiųjų šalių atsiliepimus ir imasi veiksmų, kad užtikrintų visiems tinkamą biuro aplinką.

Alergijos

Į alergiją niekas nežiūri pro pirštus. Biuro darbo vietos rūpestingai išdėstytos taip, kad alergiški bendradarbiai nesėdėtų arti šunų. Pasirūpinome, kad visi turėtų galimybę nesusidurti su šunimis. Pastate yra vietų, kur šunims būti negalima – bendradarbiai gali eiti į susirinkimus be šunų arba pietauti restorane, į kurį šunys neįleidžiami. Apribojus šias vietas lengviau išvengti problemų, taip pat reikia mažiau nuodugnaus valymo, kuris atliekamas reguliariai. Prieš atsivedant į darbo vietą šunį, visų šeimininkų prašome savo šunį sušukuoti, taip pat sutvarkyti bet kokią šuns padarytą netvarką bet kurioje pastato vietoje. Tai yra sutvarkyti plaukus, pleiskanas ir seiles, taip pat iš lauko atsineštą purvą.

 PERSONALO KLAUSIMAI