Infrastruktūra

Aš esu Brauseris, atvykau dirbti.

infrastruktūra

Žinau visus naudingus dalykus, kuriuos reikia žinoti apie mūsų puikią infrastruktūrą. Pirmiausia – vietos be gyvūnų ir ženklai

Kai kuriose vietose dėl visų darbuotojų patogumo ir saugumo šunims būti neleidžiama. Dabar tokios vietos yra restoranas, virtuvės patalpos, laiptinės (nebent įvyktų nelaimė ar būtų gaisro pratybos), darbo ir konferencijų stalai, tualetai ir tam tikri pasitarimų kambariai bei liftai.

Siekdama padėti keliauti po biuro patalpas ir nustatyti šunims tinkamus maršrutus į pastatą ir iš jo, PURINA sukūrė ženklus, padedančius gyvūnų šeimininkams ir gyvūnų neturintiems žmonėms, taip pat lankytojams, kuriems visiems pranešama, kad šioje darbo vietoje yra ir šunų. Ženklai taip pat nurodo, kur gyvūnų nėra, todėl žmonės, jaučiantys fobiją ar turintys alergiją, po pastatą gali vaikščioti nesutikdami šunų. Jei nenorite, prie manęs nepriartėsite tiek, kad galėčiau jus užuosti – pažadu!

Facilities

Antra – biurų suplanavimas

Atsižvelgėme į tai, kaip šunys sutaria tarpusavyje – amtelėjimu ir vizginimu jie parodo, kad mielai sutinka naujus draugus. Vis dėlto, jei šunys nesutaria, pasirūpiname, kad kiekvienas jų turėtų nuosavą erdvę ir visi jaustųsi patogiai bei laimingi.

Facilities

Švarumas veda į šunumą, t. y. dievobaimingumą.

Bendradarbiai prisiima visą atsakomybę, kad pasirūpintų biuro ir visų vietų, kuriose lankosi šunys, švara. Jie mielai sutvarko mūsų paliktą netvarką, o kadangi visi mes esame išmokyti tinkamai elgtis, nelaimių pasitaiko labai retai. Vis dėlto... kad ir kokie atsargūs esame, kartais pernelyg susijaudiname ir nelaimių kartais nutinka. *Susigėdęs veidelis.* Tokiu atveju mūsų šeimininkai nedelsdami kruopščiai išvalo bet kokią netvarką ir praneša apie įvykį valymo komandai, kad viskas būtų tinkamai dezinfekuota.

Facilities