AUGINTINIAI

IŠ MŪSŲ PRODUKTŲ PAŠALINTI DIRBTINIUS DAŽIKLIUS

Mūsų tikslas

Įsipareigojome iki 2020 m. iš savo pagrindinio ėdalo produktų visiškai pašalinti dirbtinius dažiklius. Iki 2023 m. visiškai pašalinsime dirbtinius dažiklius iš užkandžių.

45

MŪSŲ PASIEKIMAS IKI ŠIOS DIENOS

2018 m. buvo sunaudotos 68 tonos (2018 m. rugsėjo duomenimis), palyginti su 125,2 tonomis 2017 m. Tai 45,5 % sumažėjimas nuo 2017 m. gruodžio.

Padarėme didelę pažangą gamindami savo pagrindinio ėdalo produktus. Dirbtinių dažiklių nenaudojame gamindami šių pavadinimų pagrindinio ėdalo produktus: „Purina Pro Plan“, „Gourmet“, „Purina Dog Chow“, „Purina Cat Chow“, „Bakers“, „Beneful“, „Friskies Cat“, „Friskies Dog“, „Felix“, „Fido“ ir kt.

Nuo 2016 m. iki dabar iš plataus mūsų produktų asortimento buvo pašalintos beveik 86 tonos dažiklių;

bendras sumažėjimas iki šiol siekia 55,7 % (2018 m. rugsėjo duomenimis).

Esame tikri, kad pasieksime 2023 metams užsibrėžtus tikslus.

Purina Bakers šunų maistas

MŪSŲ POŽIŪRIS: DIRBTINIAI DAŽIKLIAI GYVŪNŲ ĖDALUOSE

Žinome, kad rinkdamiesi gyvūnų ėdalą dauguma šeimininkų nori, jog jo išvaizda žadintų apetitą. Per gamybos procesą gyvūnų ėdalas gali prarasti spalvą, todėl pridedama dirbtinių dažiklių, kad išvaizda būtų patrauklesnė ir vienodesnė. Nedirbtiniai dažikliai – tai gamtoje esančios medžiagos. Kai tokie dažikliai gaunami iš gamtos, jie yra natūralūs, o perdirbti laikomi nedirbtiniais.

Vis dėlto pripažįstame, kad lygiai taip pat, kaip žmonės nenori dirbtinių dažiklių savo maiste, jie jų nenori ir savo augintinių ėdaluose.

Gulintis šuo šalia maisto dubenėlio

Šiandien dirbtinių dažiklių nededame į daugelį savo produktų, pavyzdžiui, į savo aukščiausios klasės sausojo ėdalo produktus „Purina ProPlan“, taip pat į šlapiąjį kačių ėdalą „Felix“ ir „Gourmet“. Šie produktai 2014 m. sudarė daugiau nei pusę mūsų pardavimų apimties.

„BAKERSTM“ BUVO PIRMASIS PREKĖS ŽENKLAS, KURIO ASORTIMENTE, SUDARYTAME IŠ SAUSOJO ŠUNŲ ĖDALO, ŠLAPIOJO ŠUNŲ ĖDALO IR UŽKANDŽIŲ, BUVO ATSISAKYTA PRIDĖTINIŲ DIRBTINIŲ DAŽIKLIŲ.

„NESTLÉ“ BENDROSIOS VERTĖS KŪRIMAS

Lygiai taip pat, kaip mes esame įsipareigoję gerinti augintinių ir juos mylinčių žmonių gyvenimą, mūsų motininė bendrovė „Nestlé“ yra įsipareigojusi gerinti gyvenimo kokybę, prisidėti prie sveikesnės pavienių žmonių ir šeimų, mūsų bendruomenių ir planetos ateities.

Daugiau skaitykite apie „Nestlé“ visuomenėje

KITI ĮSIPAREIGOJIMAI