AUGINTINIAI

SKATINTI MŪSŲ PRODUKTŲ ASORTIMENTO SKAIDRUMĄ

Mūsų tikslas

Pasirūpinti, kad vartotojai gautų lengvai pasiekiamą, tikslią ir skaidrią informaciją apie mūsų gyvūnų ėdalo produktus.

70

Mūsų pasiekimai iki šios dienos

Žinome, kad vartotojams rūpi, ko dedama į gyvūnų ėdalą. 2016 m. įsipareigojome informaciją padaryti prieinamesnę, ant pakuočių teikiant lengvai suprantamą informaciją apie produktus ir mitybos patarimus.

2019 m. pagal dažniausiai užduodamus klausimus, kurių sulaukiame apie mūsų gyvūnų ėdalą, parengėme medžiagą Jūsų klausimai svarbūs, kurioje pateikiami atsakymai į tokius klausimus. 2020 m. taip pat pristatėme medžiagą Kiekviena sudedamoji dalis turi paskirtį, kurioje klientams pateikiama išsami informacija apie naudojamas sudedamąsias dalis ir jų paskirtį.

Be to, vykdome gamyklos atvirų durų iniciatyvą, kad vartotojai ir suinteresuotosios šalys galėtų susipažinti su mūsų gyvūnų ėdalo gamyba.

Galiausiai esame padarę didelę pažangą savo socialinėse ir internetinėse platformose, taip pat su vartotojų įsitraukimo komanda konsultuodami gyvūnų šeimininkus ir kitus suinteresuotuosius asmenis, teikdami jiems išsamesnę informaciją, nei nurodyta etiketėse. Naudodamiesi šiomis naujomis priemonėmis galėjome atsakyti į daugiau nei 238 350 vartotojų užklausų, susijusių su augintinių priežiūra, mitybos konsultacijomis, skundais ir informacija apie produktus.

Moteris su auksaspalviu šuniu

Mūsų požiūris: „Purina“, mitybos informacija ir patarimai

Mūsų tyrimai parodė, kad gyvūnų mylėtojai šiandien skrupulingai žiūri į mūsų prekių ženklus ir produktus. Jie nori žinoti, ko yra mūsų produktuose, – ir kuo daugiau informacijos, tuo geriau. Pripažįstame, kad, nors jau teikiame informaciją apie produktus, ji ne visada lengvai suprantama gyvūnų mylėtojams, nors turėtų tokia būti. Bendrovė „Purina“ nori, kad mitybos informaciją galėtų pasiekti ir suprasti visi.

Moteris prisiglaudusi pilką katę

Tikime, kad reikia leisti vartotojams priimti informacija paremtus sprendimus, todėl esame įsipareigoję teikti išsamią ir skaidrią informaciją bei konsultacijas. Dirbame su gyvūnų ėdalo mitybos specialistais, institucijomis ir pramonės organizacijomis siekdami vartotojams teikti nepertraukiamą ir, kai reikia, nepriklausomą informaciją, kad jie turėtų pakankamai žinių patys priimti sprendimus.

„Nestlé“ BVK tęsimas

Taip pat, kaip mes esame įsipareigoję gerinti gyvūnų ir juos mylinčių šeimininkų gyvenimą, mūsų patronuojančioji bendrovė „Nestlé“ yra įsipareigojusi gerinti gyvenimo kokybę, prisidėti prie sveikesnės pavienių asmenų, šeimų, mūsų bendruomenių ir visos planetos ateities.

Daugiau skaitykite apie „Nestlé“ visuomeninę veiklą

KITI ĮSIPAREIGOJIMAI