BENDRUOMENĖS

REMTI ATSAKINGO AUGINTINIŲ LAIKYMO PROGRAMAS VAIKAMS

Mūsų tikslas

Iki 2023 m. į mūsų atsakingo augintinių laikymo programas įtraukti 2 000 000 vaikų.

41

MŪSŲ PASIEKIMAS IKI ŠIOS DIENOS

Pasiekta 41 %

Iki 2018 metų mūsų programose dalyvavo ir būti atsakingais augintinių šeimininkais mokėsi 737,164 vaikai iš Prancūzijos, Italijos, Vokietijos, Nyderlandų, Šveicarijos, Rusijos ir Ispanijos. Toliau plėsimės ir į kitas šalis.

Mūsų programos vykdomos ir mokyklose, kartais su gerai išdresuotais ir socializuotais šunimis, ir internete, kad dar daugiau vaikų išmoktų, kas yra atsakingas gyvūnų laikymas.

Berniukas su šuniu žiūri pro langą

MŪSŲ POŽIŪRIS

Mes, dirbantys „Purina“, tikime, kad žmonių ir augintinių ryšys praturtina gyvenimą, o gyvūnų laikymas turi daugybę pranašumų. Vaikai yra būsima gyvūnų šeimininkų karta, todėl svarbu, kad jie suprastų augintinių teikiamą naudą ir mokėtų su jais elgtis. Augintiniai vaikus moko gyvenimiškų pamokų, ką reiškia jausti atsakomybę, rodyti meilę ir gerbti ribas.

Mergaitė su juodu šuniuku

Norime užtikrinti, kad kuo daugiau vaikų iš visos Europos sužinotų apie atsakingą augintinių laikymą – nuo to, kaip prieiti prie gyvūno, kaip suprasti jo elgesį, iki to, kaip gyvūną prižiūrėti ir šerti – o ateityje taptų atsakingais augintinių šeimininkais.

BUVIMAS SU AUGINTINIAIS GALI BŪTI ĮDOMI IR JAUDINANTI PATIRTIS, YPAČ VAIKAMS.

VYKDOMOS PROGRAMOS

Visoje Europoje ilgus metus daugelyje šalių sėkmingai vykdome atsakingo gyvūnų laikymo programas.

Pavyzdžiui, Italijoje „Scuola di Petcare“ veikia jau 10 metų ir per tą laiką apie 250 000 pradinukų bei jų šeimų sužinojo, kokių pranašumų teikia atsakingas augintinių laikymas.

Panašias programas vykdome Prancūzijoje, Rusijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse.


Štai pavyzdys programos Jungtinėjė Karalystėje

Purina Pet School paveikslėlis planšetėje

„NESTLÉ“ BENDROSIOS VERTĖS KŪRIMAS

Lygiai taip pat, kaip mes esame įsipareigoję gerinti augintinių ir juos mylinčių žmonių gyvenimą, mūsų motininė bendrovė „Nestlé“ yra įsipareigojusi gerinti gyvenimo kokybę, prisidėti prie sveikesnės pavienių žmonių ir šeimų, mūsų bendruomenių ir planetos ateities.

Daugiau skaitykite apie „Nestlé“ visuomenėje

KITI ĮSIPAREIGOJIMAI