BENDRUOMENĖS

SKATINTI PRIIMTI AUGINTINIUS DARBO VIETOSE

Mūsų tikslas

Skatinti „Augintiniai darbe“ iniciatyvas.

40

MŪSŲ PASIEKIMAS IKI ŠIOS DIENOS

Pasiekta 40 %

2018 metais 22 šalyse jau veikė „Augintiniai darbe“ programos mūsų biuruose. Mes taip pat padėjome 80 alijanso narių įvairiose šalyse igyvendinti šią programą savo darbovietėse.

Biuro darbuotojai su auksaspalviu šuniu

MŪSŲ POŽIŪRIS

Šiuolaikinis gyvenimas tampa vis sudėtingesnis. Dėl urbanizacijos, ilgų kelionių į darbą ir virtualioje erdvėje leidžiamo laiko darosi sunkiau rasti galimybių leisti laiką su augintiniais.

Kaip pirmaujanti gyvūnų priežiūros bendrovė norime palaikyti žmones, kad jie galėtų džiaugtis visais augintinio laikymo pranašumais dabartiniame besikeičiančiame pasaulyje. Gyvūnų priėmimas darbe yra vienas iš būdų, kaip galime mėgautis savo augintinių draugija visą dieną.

Žinome, kad gyvūnai daro labai teigiamą įtaką mūsų dvasinei ir fizinei sveikatai bei gerovei, tačiau ilgos darbo valandos, didėjantis vartotojiškumas ir skuba, žmonių perėjimas nuo kaimiško prie miesto gyvenimo būdo gali apsunkinti gyvūnų įtraukimą į gyvenimą XXI amžiuje.

Mūsų programa „Augintiniai darbe“ visiems darbuotojams suteikia galimybę į biurą atsivesti savo keturkojus draugus. Viliamės, kad dalydamiesi savo patirtimi įkvėpsime ir kitas bendroves atverti savo duris šunims! Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų programą, vykdomą Jungtinėjė Karalystėje, spustelėkite čia.

AR ŽINOTE? TYRIMAI RODO, KAD DARBUOTOJAI, Į DARBĄ ATSIVEDANTYS AUGINTINIUS, PATIRIA MAŽIAU STRESO. BE TO, GYVŪNAI BIURE PADEDA PALAIKYTI SVEIKĄ DARBO IR ASMENINIO GYVENIMO SANTYKĮ.

AUGINTINIAI „PURINA“ BIURUOSE

Esame tvirtai įsitikinę, kad žmonėms geriau su gyvūnais, o augintiniai darbe aiškiai parodo mūsų aistrą gyvūnams ir „Purina“ vertybes, kurios artimos mums visiems. Įdėjome daug darbo, kad „Nestlé Purina“ biuruose visoje Europoje sukurtume augintiniams kuo palankesnę aplinką.

Daugelyje mūsų padalinių keturkojai mūsų draugai reguliariai lankosi biure. Kai kurie biurai šunis priima vieną dieną ar savaitę per metus, bet vis dažnėja praktika, kai šunys mūsų biuruose tampa nuolatiniais lankytojais.

Jungtinėje Karalystėje gyvūnus darbe priimame nuo 2003 metų, o mūsų JK pagrindinis biuras 2015 m. tapo pirmuoju šunims visiškai draugišku „Nestlé“ biuru pasaulyje.

Purina biuro darbuotoja su šuniu
step

PRISIJUNKITE PRIE GYVŪNŲ DARBE INICIATYVOS

Kviečiame bendroves ir organizacijas sekti mūsų pavyzdžiu. Kiekviena bendrovė gali tapti draugiška augintiniams – pakaks įvykdyti 6 etapus.

„NESTLÉ“ BENDROSIOS VERTĖS KŪRIMAS

Lygiai taip pat, kaip mes esame įsipareigoję gerinti augintinių ir juos mylinčių žmonių gyvenimą, mūsų motininė bendrovė „Nestlé“ yra įsipareigojusi gerinti gyvenimo kokybę, prisidėti prie sveikesnės pavienių žmonių ir šeimų, mūsų bendruomenių ir planetos ateities.

Daugiau skaitykite apie „Nestlé“ visuomenėje

KITI ĮSIPAREIGOJIMAI