BENDRUOMENĖS

SKATINTI PRIGLAUSTI GYVŪNUS PER BENDRADARBIAVIMĄ IR PARTNERYSTĘ

Mūsų tikslas

Kad kuo daugiau gyvūnų būtų priglausti, iki 2023 m. mūsų 10 didžiausių rinkų iš visos Europos rems priėmimo į naujus namus programas ir organizacijas.

80

Mūsų pasiekimai iki šios dienos

Pasiekta 80 %

17 (2 dar laukia) šalių, įskaitant Prancūziją, Italiją, Lenkiją, Ispaniją, Jungtinę Karalystę, Rusiją ir daugelį kitų, vykdomos gyvūnų priėmimo į naujus namus partnerystės, kuriose dalyvauja apie 43 skirtingos organizacijos. Visos šios organizacijos siekia padėti kuo didesniam skaičiui gyvūnų rasti naujus namus. Dirbdami kartu galime pasirūpinti dar didesnio skaičiaus gyvūnų sveikata, sauga ir gerove.

Iš 10 didžiausių mūsų rinkų aštuoniose jau vykdomos partnerystės, palaikančios šį įsipareigojimą.

Be to, per COVID-19 pandemiją paaukojome daugiau kaip 3 milijonus ėdalo porcijų prieglaudoms ir gyvūnų gerovės organizacijoms daugiau nei 15 Europos, Vidurinių Rytų ir Šiaurės Afrikos šalių.

dog_couple

Mūsų požiūris: „Purina“, partnerystė ir bendradarbiavimas

„Purina“ myli gyvūnus ir aistringai tiki pranašumais, kurių teikia gyvūnų laikymas ir pavieniams asmenims, ir visai visuomenei. Nors gyvūnų mylėtojai negalėtų būti be savo augintinių, o dauguma pasaulio gyvūnų yra gerai prižiūrimi ir mylimi, dėl ekonominių ir socialinių veiksnių tūkstančiai šunų, kačių ir kitų gyvūnų kasmet yra apleidžiami, o šis skaičius vis didėja.

Pripažįstame, kad mūsų padėtis unikali, ir, nors jau dalyvaujame įvairiose programose, bendradarbiavimo ir partnerystės priemonėmis skatinančiose priglausti gyvūnus, norime pasinaudoti savo patirtimi ir partnerystėmis didesniame skaičiuje šalių, kad daugiau gyvūnų rastų mylinčius namus.

cat

Visoje Europoje remiame priėmimo į naujus namus programas, kad kuo daugiau gyvūnų būtų priglausti. Tiekiame ėdalą prieglaudoms ir remiame daug informacinių renginių apie gyvūnų priėmimą, taip pat švietimo kampanijų, skirtų skleisti žiniai apie gyvūnų priėmimo pranašumus ir atsakomybę.

Žinome, kad žmogaus ir gyvūnų ryšys turi daug pranašumų, todėl ieškome realių sprendimų, kaip pagerinti augintinių ir juos mylinčių šeimininkų gyvenimą.
map

Esamos programos

Bendrovei „Purina“ partnerystės yra svarbi įsipareigojimo padėti gyvūnams dalis. Galime pastebėti, kokią didžiulę naudą davė jau esamos mūsų partnerystės su viso regiono labdaros institucijomis ir organizacijomis.

Kai kurios iš tokių organizacijų:

Cats Protection Jungtinėje Karalystėje;

ENPA Italijoje;

Giving Hope fondas ir; RunForDogs fondas Rusijoje;

VIVA! Lenkijoje;

Guau, Las Nieves ir, Amigos Del Perro Ispanijoje;

Dublin SPCA Airijoje.

„Nestlé“ BVK tęsimas

Taip pat, kaip mes esame įsipareigoję gerinti gyvūnų ir juos mylinčių šeimininkų gyvenimą, mūsų patronuojančioji bendrovė „Nestlé“ yra įsipareigojusi gerinti gyvenimo kokybę, prisidėti prie sveikesnės pavienių asmenų, šeimų, mūsų bendruomenių ir visos planetos ateities.

Daugiau skaitykite apie „Nestlé“ visuomeninę veiklą

KITI ĮSIPAREIGOJIMAI