AUGINTINIAI

NAUJOVIŲ KŪRIMAS SIEKIANT GERINTI AUGINTINIŲ SVEIKATĄ IR GEROVĘ

Mūsų tikslai

Nuo 2020 iki 2023 metų išleisime 14 naujų produktų, skirtų gyvūnų sveikatai ir gerovei gerinti.

100

Mūsų pasiekimai iki šios dienos

Naujoves kuriame jau seniai ir tęsime šią veiklą toliau, nes augintinių sveikatos gerinimas ir jų gerovės didinimas yra mūsų prioritetas. Nuo tada, kai 2016 m. pirmą kartą pristatėme savo įsipareigojimus, išleidome jau 19 naujų produktų, įskaitant „Purina® DENTALIFE®“ ir „Purina®ONE® Bifensis“, o straipsnius paskelbėme 17 mokslinių žurnalų – pralenkėme savo pradinį tikslą 2016–2018 m. sukurti 16 naujų produktų.

2018–2020 m. užsibrėžėme tikslą sukurti 14 naujų produktų. 2018 m. pristatėme 7 naujus produktus, o 2019-aisiais – dar 16 produktų, taigi iš viso sukūrėme 23 produktus, pranokdami užsibrėžtą 14 produktų tikslą.

2020 m. pristatėme perversmą sukėlusią naujovę PRO PLAN® LIVECLEAR® – pirmąjį ir vienintelį kačių ėdalą, leidžiantį sumažinti alergenų kiekį kačių plaukuose ir pleiskanose. Ši pažangi dieta buvo sukurta remiantis daugiau nei dešimtmetį trukusiais „Purina“ tyrimais, per kuriuos buvo siekiama rasti saugų, efektyvų ir katėms nekenksmingą būdą mažinti kačių skleidžiamus alergenus.

Mityba yra visos mūsų veiklos esmė ir vienas iš pagrindinių būdų, kaip padedame gerinti augintinių ir juos mylinčių šeimininkų gyvenimą.

cats

Mūsų požiūris: „Purina“, tyrimai ir mityba

Esame gyvūnų šeimininkų ir mylėtojų bendrovė – nuo mokslininkų ir mitybos specialistų iki rinkodaros ir pardavimo skyriaus darbuotojų. Atsidavę siekiame suprasti gyvūnų mitybos, elgesio ir socialinius poreikius, stengiamės daryti viską, kad jie būtų sveiki ir laimingi.

cat

Iš esmės tikime, kad moksliškai patvirtinta, geros kokybės mityba yra būtina gerai augintinių savijautai. Dėl to dirbdami nuo bendrovės įkūrimo dienos ir vykdydami bet kokią veiklą laikomės savo pažado užtikrinti aukštos kokybės mitybą, remtis moksliniais įrodymais ir garantuoti rezultatus. Bendrovei „Purina“ mityba yra svarbiausia.

Esame viena iš pirmaujančių gyvūnų priežiūros produktų bendrovių pasaulyje, daug investavusi į mokslą, naujoves ir augintinių supratimą. Jaučiamės atsakingi gyvūnams ir jų šeimininkams, kad naudotumės šiomis žiniomis ir gyvūnų ėdalo tyrimais, taip pat turima kompetencija, išplėsdami ribas ir toliau kurdami maisto produktus, įskaitant produktus, skirtus augintiniams, turintiems specialių poreikių, arba augintiniams, kurie turi būti šeriami pagal veterinaro nurodymus.

Dirbdami kartu su gerbiamais kolegomis ir veterinarijos srities lyderiais iš viso pasaulio džiaugiamės perspektyva skatinti naujoves, kurios reikšmingai gerintų gyvūnų sveikatą ir gerovę.

„Nestlé“ BVK tęsimas

Taip pat, kaip mes esame įsipareigoję gerinti gyvūnų ir juos mylinčių šeimininkų gyvenimą, mūsų patronuojančioji bendrovė „Nestlé“ yra įsipareigojusi gerinti gyvenimo kokybę, prisidėti prie sveikesnės pavienių asmenų, šeimų, mūsų bendruomenių ir visos planetos ateities.

Daugiau skaitykite apie „Nestlé“ visuomeninę veiklą

KITI ĮSIPAREIGOJIMAI