APLINKA

GERINTI „PURINA“ PAKUOČIŲ POVEIKĮ APLINKAI

Mūsų tikslas

Iki 2025 m. 100 % mūsų pakuočių bus perdirbamos arba naudojamos pakartotinai.

72

Mūsų pasiekimai iki šios dienos

Dirbame, siekdami sumažinti ir skirtingų medžiagų sluoksnių skaičių, ir šių medžiagų sudėtingumą savo pakuotėse, kad mūsų pakuotes būtų lengviau perdirbti. Pavyzdžiui, 2020 m. pakeitėme „Beyond®“ begrūdžio ėdalo pakuotę – nuo šiol ji sudaryta ne iš kelių medžiagų, o iš vienos, ir ją galima perdirbti ten, kur yra tam skirta infrastruktūra.

Vienas iš mūsų prioritetų – padaryti, kad „Purina“ šlapiojo ėdalo pakuotės būtų visiškai perdirbamos. Mūsų komandos naująjį maišelių dizainą ir technologiją išbandys Nyderlanduose 2020 m.

Mūsų aliuminio skardines, naudojamas „Gourmet“ ėdalui, galima visiškai perdirbti.

Pristatome pakartotinai naudojamas pakuotes, naujas tiekimo sistemas ir naujoviškus verslo modelius, kad išvengtume vienkartinių pakuočių. Pavyzdžiui, 3 Rusijos regionuose esančiose 19 parduotuvių klientai jau gali nusipirkti nesupakuotų „Purina“ produktų, naudodami savo pakuotes. Taip pat keliose Šveicarijos parduotuvėse išbandome naują uždaro ciklo sistemą, skirtą nesupakuotiems sausojo ėdalo produktams.

package

Mūsų požiūris: „Purina“, pakuotės ir aplinka

Siekdama užtikrinti, kad mūsų gaminamas ėdalas augintinius pasiektų šviežias, „Purina“ ypač didelę reikšmę teikia pakuotėms. Ant pakuočių pateikiama svarbi faktinė ir teisinė informacija apie viduje esantį produktą. Taip pat suprantame, kad gyvūnų mylėtojai susirūpinę dėl mūsų produktų daromo poveikio aplinkai.

Bendrovė „Purina“ pakuotes apgalvoja rūpestingai; suprantame, kad esame įpareigoti mažinti savo pakuočių poveikį aplinkai, atsižvelgdami į jų svorį ir tūrį, žaliavas ir transportavimą. Sprendžiant sudėtingą plastiko taršos problemą, reikia laikytis bendro ir įtraukiančio požiūrio. Siekiant šio tikslo, būtini konkretūs veiksmai. Sritys, kuriose, laikydamiesi šio požiūrio, imamės veiksmų, yra šios:

  • Ateities pakuočių kūrimas
  • Ateities be atliekų formavimas
  • Naujos elgsenos ir supratimo skatinimas

Pripažįstame, kad šiam 2025 m. įsipareigojimui pasiekti prireiks laiko. Trumpuoju laikotarpiu aktyviai dirbame su perdirbimo technologijų bendrovėmis ir surinkimo institucijomis, kad kuo greičiau rastume laikinų sprendimų perdirbant pagrindinių tipų pakuotes ir jas būtų galima perdirbti.

beach_walk

Vienas iš mūsų pagrindinių iššūkių yra atliekų tvarkymas, nes kiekvienos šalies galimybės rinkti, rūšiuoti ir perdirbti atliekas skiriasi. Dėl to vienijame pastangas su partneriais, siekdami gerinti perdirbimo infrastruktūrą ir skinti kelią naujoms perdirbimo technologijoms.

Dalyvaujame europiniame projekte pavadinimu CEFLEX, kurio tikslas yra iki 2025 m. visoje ES išplėtoti nuoseklią infrastruktūrą, skirtą visų tipų naudotam lanksčiajam plastikui rinkti, rūšiuoti ir perdirbti.

2018 M. BALANDĮ MŪSŲ MOTININĖ ĮMONĖ „NESTLÉ“ PRISIĖMĖ PASAULINĮ ĮSIPAREIGOJIMĄ PASIEKTI, KAD IKI 2025M. 100% MŪSŲ PAKUOČIŲ BŪTŲ PERDIRBAMOS ARBA NAUDOJAMOS PAKARTOTINAI

„Nestlé“ BVK tęsimas

Taip pat, kaip mes esame įsipareigoję gerinti gyvūnų ir juos mylinčių šeimininkų gyvenimą, mūsų patronuojančioji bendrovė „Nestlé“ yra įsipareigojusi gerinti gyvenimo kokybę, prisidėti prie sveikesnės pavienių asmenų, šeimų, mūsų bendruomenių ir visos planetos ateities.

Daugiau skaitykite apie „Nestlé“ visuomeninę veiklą

KITI ĮSIPAREIGOJIMAI