APLINKA

ĮGYVENDINTI ATSAKINGĄ IŠTEKLIŲ GAVYBĄ

Mūsų tikslas

100 proc. jūrų gėrybių turi būti gaunama atsakingai*

53

Mūsų pasiekimai iki šios dienos

Iki 2018 m.: 65 % žaliavų ir 64 % pakuočių atliekamas mūsų atsakingos išteklių gavybos auditas.

Iki 2018 m.:

100 % mūsų naudojamų sojų kilmę galima atsekti

79 % mūsų naudojamų sojų gaunami atsakingai, neįskaitant Rusijos (vertinimai tęsiami 2020 m.)

43 % mūsų naudojamų jūrų gėrybių gaunami iš atsakingų šaltinių – šis rodiklis 2017 m. siekė 27 %.

Iki 2019 m:

53 % mūsų naudojamų jūrų gėrybių gaunami iš atsakingų šaltinių.

*Pagal „Nestlé“ atsakingos išteklių gavybos rekomendacijas.

cat

Mūsų požiūris: „Purina“ ir atsakinga išteklių gavyba

Visi – ir gyvūnų šeimininkai, ir pardavėjai, ir veterinarai – nori žinoti, iš kur yra mūsų produktų sudedamosios dalys ir kokį poveikį aplinkai galėjo turėti jų gavyba. Panašiai norima žinoti, kokią išteklių gavybos politiką taikome.

„Purina“ nuolat plėtoja savo siekį užtikrinti atsakingą išteklių gavybą. Esame įsipareigoję užtikrinti, kad mūsų tiekėjai atsakingai ir tvariai gamintų aukštos kokybės žaliavas. Jau dirbame su savo tiekėjais aiškindami, koks svarbus yra produktų atsekamumas, taip pat suvesdami savo tiekėjus su trečiųjų šalių partneriais, kurie vertina visą mūsų tiekimo grandinę. Pavyzdžiui, dirbame su tokiomis organizacijomis kaip „Proforest“ ir „Sustainable Fisheries Partnership“, kad jos nustatytų, kokia atsakinga yra mūsų praktika. Dėl to esame visos „Nestlé“ veiklos, susijusios su atsakinga išteklių gavyba, priešakyje.

dog

Ne tik reguliariai dirbame su organizacijomis, kurios yra mūsų partnerės, – mūsų komanda dažnai susitinka su tiekėjais ir pirkėjais, taip pat lankosi gamyklose. Taip galime išsiaiškinti, kaip dirba mūsų tiekėjai. Nors dėl kai kurių mūsų produktų tiekimo grandinės sudėtingumo gali būti nelengva pasiekti visus mūsų tiekėjus, diegdami tokias iniciatyvas kaip reguliarus ūkių vertinimas siekiame užtikrinti, kad mūsų tiekimo grandinė nuo pat ūkių lygmens atitiktų mūsų atsakingos išteklių gavybos programą.

Bendrovei „Purina“ atsakingos išteklių gavybos reputacija yra svarbi. Dėl to esame įdiegę ilgalaikių išteklių gavybos strategijų, taikomų mūsų produktų žaliavoms, kad vartotojai ir suinteresuotieji asmenys galėtų pasitikėti būdais, kuriais išgauname savo produktų sudedamąsias dalis.

Nuo 2017 m. atlikome daugiau nei 300 ūkių vertinimų.

„Nestlé“ BVK tęsimas

Taip pat, kaip mes esame įsipareigoję gerinti gyvūnų ir juos mylinčių šeimininkų gyvenimą, mūsų patronuojančioji bendrovė „Nestlé“ yra įsipareigojusi gerinti gyvenimo kokybę, prisidėti prie sveikesnės pavienių asmenų, šeimų, mūsų bendruomenių ir visos planetos ateities.

Daugiau skaitykite apie „Nestlé“ visuomeninę veiklą

KITI ĮSIPAREIGOJIMAI