AUGINTINIAI

PADĖTI MAŽINTI AUGINTINIŲ NUTUKIMO RIZIKĄ

Mūsų tikslas

Iki 2023 m. mūsų 10 didžiausių rinkų visoje Europoje rems mūsų prevencijos partnerystes ir programas.

20

MŪSŲ PASIEKIMAS IKI ŠIOS DIENOS

Pasiekta 20 %

2017 m. pristatėme programą „Sveika meilė“, kurios paskirtis – padėti aprūpinti veterinarus tinkama informacija, kad jie galėtų pasikalbėti su gyvūnų šeimininkais, kaip palaikyti sveiką augintinių svorį.

Programa orientuota į:

  • visų gyvūnų nutukimo prevenciją (sveiko svorio palaikymą), ypatingą dėmesį skiriant normalaus svorio gyvūnams, esantiems didelės rizikos grupėje;
  • nutukimo mažinimą – supaprastinta svorio mažinimo programa antsvorio turintiems gyvūnams;
  • kaip vėl nepriaugti viršsvorio – išlaikyti sveiką svorį ilgą laiką, laikantis sveikų įpročių numetus svorio.

Sieksime, kad programa būtų vykdoma visoje Europoje.

Programos sveika meilė plakatas

MŪSŲ POŽIŪRIS

Tyrimai rodo, kad augintinių nutukimas yra didžiausia augintinių sveikatos problema: 33–58 % kačių ir šunų yra vertinami kaip turintys antsvorio. Šiuolaikinis gyvenimo būdas ir tendencija augintinius peršerti užkandžiais bei gardėsiais (iš „per didelės meilės“) yra kelios iš pagrindinių šios problemos priežasčių. Ši antsvorio turinčių augintinių epidemija lemia sveikatos problemas. Tai ne vien didžiulė apkrova sąnariams ir vidaus organams, bet ir labai suprastėjusi gyvenimo kokybė.

„Purina“ ilgus metus populiarina sveikesnę augintinių mitybą ir gyvenimo būdą, diegia radikalias naujoves gyvūnų ėdalo pramonėje – nemažai jų iš naujo apibrėžė pramonės standartus. Ši veikla apima mūsų klinikinius produktus – tai pirmieji ėdalo produktai rinkoje, specialiai sukurti tam, kad būtų lengviau mažinti svorį ir išlaikyti sveiką svorį.

Taip pat pirmieji sukūrėme „kūno būklės įvertinimo schemą“, kuri dabar plačiai taikoma ir naudojama ne vien per klinikinius tyrimus; veterinarai ir gyvūnų labdaros organizacijos ja remiasi kaip aukso standartu, kad įvertintų gyvūnų kūno būklę ir nustatytų, ar jie turi antsvorio arba yra nutukę. Toliau artimai bendradarbiaujame su veterinarais, kad gyvūnų šeimininkams padėtume geriau suprasti, kaip, keisdami savo pačių elgesį, jie galėtų prisidėti prie teigiamų savo antsvorio turinčių augintinių sveikatos pokyčių.

Žmogus dresiruojantis šunį

Mūsų tikslas yra mažinti augintinių nutukimo riziką, vykdant bendras prevencijos programas – kad pasiektume realių pokyčių, dirbame su svarbiausiais specialistais gyvūnų mitybos ir visuomenės sveikatos srityse.

Pripažįstame, kad dėl problemos masto esame nepajėgūs ją įveikti vieni. Turime dirbti su mūsų pramonės atstovais ir kitomis svarbiausiomis suinteresuotomis šalimis, kad pavyktų pasiekti reikšmingų rezultatų.

MAŽINTI AUGINTINIŲ NUTUKIMĄ DAR SUDĖTINGIAU DĖL TO, KAD DAUGELIS ŠEIMININKŲ NET NESUPRANTA, JOG JŲ AUGINTINIS TURI ANTSVORIO.

„NESTLÉ“ BENDROSIOS VERTĖS KŪRIMAS

Lygiai taip pat, kaip mes esame įsipareigoję gerinti augintinių ir juos mylinčių žmonių gyvenimą, mūsų motininė bendrovė „Nestlé“ yra įsipareigojusi gerinti gyvenimo kokybę, prisidėti prie sveikesnės pavienių žmonių ir šeimų, mūsų bendruomenių ir planetos ateities.

Daugiau skaitykite apie „Nestlé“ visuomenėje

KITI ĮSIPAREIGOJIMAI