#MesGeresniKartu

Įsivaizduokite ateitį, kai gyvūnai ir žmonės kartu bus dar geresni, o jų teikiamus pranašumus pripažins kiekvienas. Visuomenė, vertinanti viską, ką augintiniai duoda mums, taip pat tai, ką galime padaryti dėl jų. Yra tiek daug dalykų, kuriuos galime padaryti vieni dėl kitų – nuo geresnės sveikatos priežiūros iki laimingesnių darbo vietų – ir mes norime, kad tai įvyktų.

Esame įsipareigoję skleisti žinią, kokią naudą augintiniai suteikia žmonėms bei sukurti tokią ateitį, kurioje gyvūnai ir žmonės kartu būtų geresni. Peržiūrėkite mūsų vaizdo įrašą, kuriame gyvūnų mylėtoja ir TV laidų vedėja Clare Balding papasakos daugiau apie tai, kokią naudą teikia augintiniai:

Nesvarbu, ar padėsite vandens dubenėlį ištroškusiems gyvūnams, priimsite juos savo darbe ar pasižadėsite skirti daugiau laiko savo bendruomenės gyvūnams, jūsų įsipareigojimas padės sukurti tokią ateitį, kurioje gyvūnai ir žmonės kartu bus geresni.

NORIME SURINKTI


300,000

ĮSIPAREIGOJIMŲ

IŠ VISOS EUROPOS


Taigi, paskleiskite žinią kitiems gyvūnų mylėtojams

Susipažinkite su #MesGeresniKartu lyderiais

Clare Balding

Clare Balding

Autorė ir TV laidų vedėja

NPPE Base Testimonial Block Text Clare Balding, visą gyvenimą mylinti gyvūnus, tiki, kad gyvūnai praturtina mūsų gyvenimą ir taip pat, kaip ir mes, aistringai džiaugiasi pokyčiu norėti žmonėms ir gyvūnams būti geresniais. Ji savo akimis matė, kaip šunys mokyklose gali padėti sutelkti dėmesį, suteikti pasitikėjimo ir pagerinti elgesį. Clare tiki, kad ramūs, gerai besielgiantys šunys gali klausytis mažų vaikų, kai šie mokosi skaityti, ir padėti jiems nenustoti stengtis.

Clare įsipareigoja skatinti priimti augintinius į darbo vietas, o ypač – į mokyklas.

Claire Guest

Claire Guest

MEDICAL DETECTION DOGS generalinė direktorė ir bendrasteigėja

NPPE Base Testimonial Block Text 2008 m. Claire Guest su partneriais įsteigė labdaros organizaciją MEDICAL DETECTION DOGS. Po metų jos mylima labradorė Deizė užuodė, kad Claire serga vėžiu, dar prieš šį diagnozuojant, todėl Claire dar tvirčiau įsitikino, kad šunys mums gali būti labai naudingi. Apdovanojimų vertas ir novatoriškas Claire darbas parodo, ką gali padaryti šunys – jie ne tik palaiko mums draugiją, bet gali tikrai pakeisti bei pagerinti mūsų gyvenimą.

Claire įsipareigojo pasidalyti savo istorija, kad parodytų, jog gyvūnai gali gelbėti gyvybes, taip pat dirbti toliau siekdama, kad gyvūnai taptų šiuolaikinės sveikatos priežiūros dalimi.

Partneriai iš visos Europos

Kiti partneriai iš visos Europos prisijungė prie mūsų, kad pasidalytų savo aistra gyvūnams ir judėjimą #MesGeresniKartu paverstų tikrove – čia galite perskaityti, kaip jie įsipareigojo suburti žmones ir gyvūnus.

Filippa Lagerbach
Filippa Lagerbach

Filippa Lagerbäck

Modelis ir TV laidų vedėja

Filippa įsipareigojo didinti žinomumą apie tai, kaip pagerinti mūsų santykius su gyvūnais.

Mike Madrid and Gabriel Carcia
Mike Madrid and Gabriel Carcia

Mike Madrid ir Gabriel Garcia

Tinklaraštį rašanti pora

Mike ir Gabriel, priglaudę šunį vardu Malibu ir sužinoję, koks džiaugsmas yra priimti į namus augintinį, įsipareigojo skleisti žinią apie naudą, kurią teikia naujų namų radimas gyvūnams.

Alma Obregon
Alma Obregon

Alma Obregón

Kepimo entuziastė ir maratonų bėgikė

Alma renka lėšas nuosavai gyvūnų labdaros organizacijai, rengdama seminarus savo kepinių dekoravimo mokykloje. Ji įsipareigojo toliau tai daryti ir paskatinti kitus daryti tą patį.

Jana Ina Zarella
Jana Ina Zarella

Jana Ina Zarella

Televizijos industrijos atstovė

Jana savanoriškai vedžioja šunis iš vietinės labdaringos šunų prieglaudos. Ji įsipareigojo toliau tai daryti ir paskatinti kitus prie jos prisidėti!

Djibril Cisse
Djibril Cisse

Djibril Cissé

Buvęs profesionalus futbolininkas

Kaip gera turėti augintinį, Djibril sužinojo įsigijęs šunį Jedi. Jis įsipareigojo skleisti žinią apie ypatingą gyvūnų ir žmonių tarpusavio ryšį.

Olga Shetlest
Olga Shetlest

Olga Shelest

Televizijos ir radijo žurnalistė

Olga įsipareigojo daugiau laiko praleisti su savo šunimi Jošiu ir pasakoti apie naudą, kurią teikia gyvūnų laikymas, kad paskatintų kitus žmones priglausti gyvūnus ir remti gyvūnų labdaros organizacijas.

Clare Balding
Clare Balding

Clare Balding

Autorė ir TV laidų vedėja

Clare įsipareigojo išnaudoti savo teigiamą patirtį su gyvūnais, kad paskatintų gyvūnus priimti į darbo vietas ir mokyklas.

Heart Icon

PURINA žmonės: mūsų įsipareigojimai

Visi PURINA darbuotojai siekia ateities, kurioje gyvūnams ir žmonėms drauge būtų geriau. Štai keli iš mūsų įsipareigojimų, kuriais to siekiame.

quote-top

mano įsipareigojimas – išmokyti dukrą, kaip rūpintis augintiniu

quote-bottom

Oksana Giltrap

quote-top

mano įsipareigojimas – dirbti namuose kartą per savaitę, kad praleisčiau daugiau laiko su savo katėmis

quote-bottom

Hayley Lynch

mano įsipareigojimas – per vasarą padėti mamai priglausti šunį ir tam paruošti jos namus

Lucy Squires