Sterilcat

suaugusioms katėms, gausu jautienos

​Dėl sterilizacijos pakinta hormonų pusiausvyra, o tai gali turėti įtakos medžiagų apykaitai, svorio priaugimui ir galbūt dažnesnėms šlapimo takų problemoms. PURINA ONE STERILCAT „Bifensis“ yra kačių ėdalas su būtent sterilizuotoms katėms ir kastruotiems katinams pritaikytomis maistingosiomis medžiagomis. Jis sukurtas su specialiai priderintais baltymų ir riebalų kiekiais, kad šie padėtų palaikyti sveiką jūsų katės medžiagų apykaitos lygį. Šis ėdalas padeda jūsų katei išlaikyti liekną raumenų masę ir palaikyti savo kūno svorį. Sudėtis su subalansuotais mineralais padeda užtikrinti, kad jūsų katės šlapimo takai būtų sveiki.

​Įmonės PURINA veterinarai ir mitybos specialistai sukūrė ėdalą PURINA ONE STERILCAT su didesniu baltymų ir riebalų santykiu*, padedančiu kontroliuoti katės svorį ir stiprinti jos sveikatą. Mūsų ėdalas kastruotiems katinams ir sterilizuotoms katėms taip pat suteikia viską, ko reikia, kad jie būtų laimingi ir sveiki. Mūsų skaniame kastruotiems katinams ir sterilizuotoms katėms skirtame ėdale su jautiena ir kviečiais gausu kokybiškų medžiagų, kad jūsų katė kaskart ėsdama gautų visas jai reikalingas maistingąsias medžiagas. Aukštas maistingųjų medžiagų įsisavinimo lygis pasiekiamas dėl šiame PURINA ONE ėdale naudojamų itin kokybiškų medžiagų, kurios taip pat gali padėti iki 40 % sumažinti dantų akmenų susidarymą.

​Norėdami savo suaugusią katę maitinti skaniai ir patenkinti visus jos poreikius, išbandykite kastruotiems katinams ir sterilizuotoms katėms skirtą ėdalą PURINA ONE su „Bifensis“.

​* Kadangi kastruoti katinai yra linkę priaugti svorio, svarbu reguliariai stebėti jų kūno būklę ir kreiptis į veterinarą dėl profesionalios nuomonės, jei manote, kad jūsų augintinis turi antsvorio.

Skaitykite daugiau