Sterilcat Kate

suaugusioms katėms, gausu jautienos

​Dėl sterilizacijos pakinta hormonų pusiausvyra, o tai gali turėti įtakos medžiagų apykaitai, svorio priaugimui ir galbūt dažnesnėms šlapimo takų problemoms. PURINA ONE STERILCAT „Bifensis“ yra kačių ėdalas su būtent sterilizuotoms katėms ir kastruotiems katinams pritaikytomis maistingosiomis medžiagomis. Jis sukurtas su specialiai priderintais baltymų ir riebalų kiekiais, kad šie padėtų palaikyti sveiką jūsų katės medžiagų apykaitos lygį. Šis ėdalas padeda jūsų katei išlaikyti liekną raumenų masę ir palaikyti savo kūno svorį. Sudėtis su subalansuotais mineralais padeda užtikrinti, kad jūsų katės šlapimo takai būtų sveiki.

​Įmonės PURINA veterinarai ir mitybos specialistai sukūrė ėdalą PURINA ONE STERILCAT su didesniu baltymų ir riebalų santykiu*, padedančiu kontroliuoti katės svorį ir stiprinti jos sveikatą. Mūsų ėdalas kastruotiems katinams ir sterilizuotoms katėms taip pat suteikia viską, ko reikia, kad jie būtų laimingi ir sveiki. Mūsų skaniame kastruotiems katinams ir sterilizuotoms katėms skirtame ėdale su jautiena ir kviečiais gausu kokybiškų medžiagų, kad jūsų katė kaskart ėsdama gautų visas jai reikalingas maistingąsias medžiagas. Aukštas maistingųjų medžiagų įsisavinimo lygis pasiekiamas dėl šiame PURINA ONE ėdale naudojamų itin kokybiškų medžiagų, kurios taip pat gali padėti iki 40 % sumažinti dantų akmenų susidarymą.

​Norėdami savo suaugusią katę maitinti skaniai ir patenkinti visus jos poreikius, išbandykite kastruotiems katinams ir sterilizuotoms katėms skirtą ėdalą PURINA ONE su „Bifensis“.

​* Kadangi kastruoti katinai yra linkę priaugti svorio, svarbu reguliariai stebėti jų kūno būklę ir kreiptis į veterinarą dėl profesionalios nuomonės, jei manote, kad jūsų augintinis turi antsvorio.

Skaitykite daugiau

Sterilcat_AQUA_01

Sukurtas siekiant palaikyti sveiką medžiagų apykaitos lygį po kastravimo ar sterilizavimo.
Sterilcat_AQUA_02

Produktui būdingas didesnis baltymų ir riebalų santykis (+15 %, palyginti su ėdalu ADULT), todėl lengviau reguliuoti svorį, kai laikomasi šėrimo rekomendacijų.
Sterilcat_AQUA_03

Šlapimo sistemą sveikatinantys subalansuoti mineralai.
Sterilcat_AQUA_04

Įrodyta, kad iki 40 % sumažina dantų akmenų susidarymą*.
* Remiantis įmonės PURINA tyrimais
Sterilcat_AQUA_05

Visos sudedamosios dalys yra aukštos kokybės, todėl mitybinės medžiagos lengvai pasisavinamos.
  • Baltymai: 37,0 %
  • Riebalai: 13,0 %
  • Žali pelenai: 7,5 %
  • Žalia ląsteliena: 4,0 %
  • Omega-6 riebalų rūgštys: 2,0 %

Jautiena (16 %), kviečiai (16%), džiovinti paukštienos baltymai, kviečiai (15 %), sojų produktai, kukurūzai, gyvuliniai riebalai, džiovintas runkelių minktštimas, džiovintos cikorijų šaknys (2%), mineralai, hidrolizatas, mielės (1%), žuvų taukai. Priedai.

  • Vitaminas A 36 960 IU/kg
  • Vitaminas D3 1 200 IU/kg
  • Vitaminas E 460 IU/kg
  • Vitaminas C 140 mg/kg
  • Taurinas 780 mg/kg

Pasižiūrėkite šį vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau apie PURINA ONE

Rekomenduojamas kiekis per dieną (g)

Katės svoris 2–4 kg 4–6 kg 6–8 kg
Kiekis 30–60 g 60–85 g 85–115 g
Rekomenduojama dienos norma turi būti pritaikyta pagal oro sąlygas, katės judrumo lygį ir fizinę būklę. Pasirūpinkite, kad katė visada turėtų šviežio ir švaraus vandens. Jei ėdalu PURINA ONE šeriate pirmą kartą, rekomenduojame pokyčius įgyvendinti pamažu, 7 dienas į dabartinį katės ėdalą įmaišant vis didesnį kiekį PURINA ONE, kad katės virškinimo sistema prisitaikytų prie pokyčių.