Adult

su lašišomis ir sveikais grūdais

Mūsų sausas suaugusių kačių ėdalas su lašišomis ir sveikais grūdais specialiai pritaikytas suaugusių kačių (sulaukusių vienų metų ir vyresnių) mitybos poreikiams. Ėdalo sudėtis užtikrina visavertę ir subalansuotą mitybą, padedančią palaikyti gerą sveikatą, kad ir kokia diena laukia.

PURINA ONE „Bifensis“ sukurtas taip, kad padėtų jūsų katei augant palaikyti gerą sveikatą ir mėgautis gyvenimu. Mūsų sausas suaugusių kačių ėdalas su lašišomis ir sveikais grūdais puikiai tinka katėms, kurioms reikia svorį palaikančios mitybos, padedančios joms būti sveikoms, nes šis ėdalas suteikia visko, ko joms reikia kasdienei sveikatai palaikyti. Be to, jis itin skanus, tad kiekvienas valgis bus malonumas.

PURINA ONE aukščiausios kokybės kačių ėdalas su lašišomis ir sveikais grūdais taip pat rūpinasi dantų sveikata ir sumažina dantų akmenų susidarymą iki 40 %, o ėdalo sudėtyje esančios subalansuotos maistingosios medžiagos bei mineralai padeda palaikyti sveikus šlapimo takus. Kačių ėdale PURINA ONE naudojamos itin kokybiškos sudedamosios medžiagos skatina maistingųjų medžiagų įsisavinimą, o mineralai ir vitaminas D padeda palaikyti stiprius ir sveikus kaulus. Omega-6 riebalų rūgštys ir cinkas prisideda prie sveikos odos ir blizgančio kailio, tad katės ne tik gerai atrodys, bet ir puikiai jausis.

Patenkinkite kasdienius savo katės mitybos poreikius su kačių ėdalu PURINA ONE ADULT su lašišomis ir sveikais grūdais.

​Skaitykite daugiau