Adult

su lašišomis ir sveikais grūdais

Mūsų sausas suaugusių kačių ėdalas su lašišomis ir sveikais grūdais specialiai pritaikytas suaugusių kačių (sulaukusių vienų metų ir vyresnių) mitybos poreikiams. Ėdalo sudėtis užtikrina visavertę ir subalansuotą mitybą, padedančią palaikyti gerą sveikatą, kad ir kokia diena laukia.

PURINA ONE „Bifensis“ sukurtas taip, kad padėtų jūsų katei augant palaikyti gerą sveikatą ir mėgautis gyvenimu. Mūsų sausas suaugusių kačių ėdalas su lašišomis ir sveikais grūdais puikiai tinka katėms, kurioms reikia svorį palaikančios mitybos, padedančios joms būti sveikoms, nes šis ėdalas suteikia visko, ko joms reikia kasdienei sveikatai palaikyti. Be to, jis itin skanus, tad kiekvienas valgis bus malonumas.

PURINA ONE aukščiausios kokybės kačių ėdalas su lašišomis ir sveikais grūdais taip pat rūpinasi dantų sveikata ir sumažina dantų akmenų susidarymą iki 40 %, o ėdalo sudėtyje esančios subalansuotos maistingosios medžiagos bei mineralai padeda palaikyti sveikus šlapimo takus. Kačių ėdale PURINA ONE naudojamos itin kokybiškos sudedamosios medžiagos skatina maistingųjų medžiagų įsisavinimą, o mineralai ir vitaminas D padeda palaikyti stiprius ir sveikus kaulus. Omega-6 riebalų rūgštys ir cinkas prisideda prie sveikos odos ir blizgančio kailio, tad katės ne tik gerai atrodys, bet ir puikiai jausis.

Patenkinkite kasdienius savo katės mitybos poreikius su kačių ėdalu PURINA ONE ADULT su lašišomis ir sveikais grūdais.

​Skaitykite daugiau

Adult_AQUA_02

Mažina dantų apnašų ir akmenų susidarymą iki 40 %*.
* Remiantis įmonės PURINA tyrimais
Adult_AQUA_03

Šlapimo sistemą sveikatinantys subalansuoti mineralai.
Adult_AQUA_01

Visos sudedamosios dalys yra aukštos kokybės, todėl mitybinės medžiagos lengvai pasisavinamos.
Adult_AQUA_05

Sudėtyje yra mineralų ir vitamino D, kurie padeda išlaikyti stiprius ir sveikus kaulus.
Adult_AQUA_04

Odos sveikatą ir blizgantį kailį palaiko omega-6 riebalų rūgštys ir cinkas.
  • Baltymai: 34,0 %
  • Riebalų kiekis: 14,0 %
  • Žali pelenai: 7,5 %
  • Žalia ląsteliena: 2,5 %
  • Omega 6 riebalų rūgštys: 2,0 %

Lašiša (17 %), džiovinti paukštienos baltymai, visos kviečių grūdo dalys (17 %), kukurūzai, sojų miltai, kviečių glitimo miltai, kukurūzų glitimo miltai, gyvuliniai riebalai, džiovintos cikorijų šaknys, kukurūzų kruopos, džiovintos runkelių išspaudos, mineralai, hidrolizatas (papildytas karščiu apdorotų Lactobacillus Delbrueckii ir Fermentum milteliais 0,025 %), mielės.

  • Vitaminas A 33 000 TV/kg
  • Vitaminas D3 1 000 TV/kg
  • Vitaminas E 460 TV/kg
  • Vitaminas C 140 mg/kg
  • Taurinas 700 mg/kg

Rekomenduojamas kiekis per dieną (g)

Katės svoris 2–4 kg 4–6 kg 6–8 kg
Kiekis 35–65 g 65–100 g 100–130 g
Rekomenduojama dienos norma turi būti pritaikyta pagal oro sąlygas, katės judrumo lygį ir fizinę būklę. Pasirūpinkite, kad katė visada turėtų šviežio ir švaraus vandens. Jei ėdalu PURINA ONE šeriate pirmą kartą, rekomenduojame pokyčius įgyvendinti pamažu, 7 dienas į dabartinį katės ėdalą įmaišant vis didesnį kiekį PURINA ONE, kad katės virškinimo sistema prisitaikytų prie pokyčių.