Sensitive

gausu kalakutienos ir ryžių

Katės garsėja savo išrankumu ėdalui, tačiau kartais tokie įnoriai gali būti susiję su jautria virškinimo sistema. Kačių ėdalas PURINA ONE SENSITIVE su „Bifensis“ jautrioms katėms suteikia visas joms reikalingas maistingąsias medžiagas.

Kokybiškos medžiagos, kurias naudojame savo jautrių kačių ėdale, parenkamos pagal tai, kaip gerai jos virškinamos. Mūsų jautrių kačių ėdalas pagamintas iš skanių sudedamųjų medžiagų – jame gausu kalakutienos ir ryžių, sužadinančių kačių apetitą. Jis taip pat labai skanus, tad jūsų katė gali mėgautis sveika mityba neatsisakydama skonio. Dėl savo puikaus skonio ir sumažinto baltymų šaltinių skaičiaus ši sudėtis padeda įsisavinti ir toleruoti ėdalą.

Natūrali ląsteliena mūsų kačių ėdale jautriems skrandžiams padeda gaminti kietas išmatas su 24 % mažiau kvapo per 14 dienų. Ėdale taip pat yra cikorijos – natūralios sudedamosios medžiagos, padedančios sumažinti išmatų kvapą ir skatinančios subalansuotą žarnyno florą bei sveiką virškinimą. Kačių ėdalui PURINA ONE SENSITIVE su „Bifensis“ specialiai atrinktos konkrečios sudedamosios medžiagos, skirtos patenkinti suaugusių kačių su jautriais skrandžiais ir išrankiu skoniu poreikiams.

Išbandykite kačių ėdalą PURINA ONE SENSITIVE „Bifensis“ šiandien.

​Skaitykite daugiau

Sensitive_DARK_BLUE

Sudėtyje yra natūralių skaidulų, todėl po 14 dienų katė tuštinasi kietai, išmatos skleidžia 24 %* mažiau kvapo**.
* Remiantis įmonės PURINA tyrimais
** Žr. sudėtį
Sensitive_DARK_BLUE

Sudėtyje yra atrinktų baltymų šaltinių, todėl ėdalas geriau toleruojamas.
Sensitive_DARK_BLUE

Visos sudedamosios dalys yra aukštos kokybės, todėl ėdalas lengvai virškinamas.
Sensitive_DARK_BLUE

Pagaminta iš skanių medžiagų katės apetitui sužadinti.
Sensitive_DARK_BLUE

Odos sveikatą ir blizgantį kailį palaiko omega-6 riebalų rūgštys ir cinkas.
  • Baltymai: 34,0 %
  • Riebalų kiekis: 14,0 %
  • Žali pelenai: 6,0 %
  • Žalia ląsteliena: 2,0 %
  • Omega 6 riebalų rūgštys: 2,0 %

Kalakutiena (18 %), kukurūzai, sojų baltymai, ryžiai (14 %), džiovinti kalakutienos baltymai, gyvuliniai riebalai, kukurūzų glitimo miltai, žirnių baltymų koncentratas, džiovintos cikorijų šaknys (natūralių skaidulų 2 %), hidrolizatas (papildytas karščiu apdorotų Lactobacillus Delbrueckii ir Fermentum milteliais 0,025 %), mielės.

  • Vitaminas A 35 000 TV/kg
  • Vitaminas D3 1 100 TV/kg
  • Vitaminas E 680 TV/kg
  • Vitaminas C 160 mg/kg
  • Taurinas 750 mg/kg

Pasižiūrėkite šį vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau apie PURINA ONE

Rekomenduojamas kiekis per dieną (g)

Katės svoris 2–4 kg 4–6 kg 6–8 kg
Kiekis 30–65 g 65–95 g 95–125 g
Rekomenduojama dienos norma turi būti pritaikyta pagal oro sąlygas, katės judrumo lygį ir fizinę būklę. Pasirūpinkite, kad katė visada turėtų šviežio ir švaraus vandens. Jei ėdalu PURINA ONE šeriate pirmą kartą, rekomenduojame pokyčius įgyvendinti pamažu, 7 dienas į dabartinį katės ėdalą įmaišant vis didesnį kiekį PURINA ONE, kad katės virškinimo sistema prisitaikytų prie pokyčių.