Sensitive

gausu kalakutienos ir ryžių

Katės garsėja savo išrankumu ėdalui, tačiau kartais tokie įnoriai gali būti susiję su jautria virškinimo sistema. Kačių ėdalas PURINA ONE SENSITIVE su „Bifensis“ jautrioms katėms suteikia visas joms reikalingas maistingąsias medžiagas.

Kokybiškos medžiagos, kurias naudojame savo jautrių kačių ėdale, parenkamos pagal tai, kaip gerai jos virškinamos. Mūsų jautrių kačių ėdalas pagamintas iš skanių sudedamųjų medžiagų – jame gausu kalakutienos ir ryžių, sužadinančių kačių apetitą. Jis taip pat labai skanus, tad jūsų katė gali mėgautis sveika mityba neatsisakydama skonio. Dėl savo puikaus skonio ir sumažinto baltymų šaltinių skaičiaus ši sudėtis padeda įsisavinti ir toleruoti ėdalą.

Natūrali ląsteliena mūsų kačių ėdale jautriems skrandžiams padeda gaminti kietas išmatas su 24 % mažiau kvapo per 14 dienų. Ėdale taip pat yra cikorijos – natūralios sudedamosios medžiagos, padedančios sumažinti išmatų kvapą ir skatinančios subalansuotą žarnyno florą bei sveiką virškinimą. Kačių ėdalui PURINA ONE SENSITIVE su „Bifensis“ specialiai atrinktos konkrečios sudedamosios medžiagos, skirtos patenkinti suaugusių kačių su jautriais skrandžiais ir išrankiu skoniu poreikiams.

Išbandykite kačių ėdalą PURINA ONE SENSITIVE „Bifensis“ šiandien.

​Skaitykite daugiau