Adult

ėdalas suaugusioms katėms, gausu vištienos ir sveikų grūdų

Mūsų aukščiausios kokybės kačių ėdalas, kuriame gausu vištienos ir sveikų grūdų, sukurtas įmonės PURINA ekspertų, siekiant patenkinti visus vyresnių nei vienų metų kačių mitybos poreikius. Speciali sudėtis su „Bifensis“ atitinka jūsų sveikos katės mitybos poreikius. Mūsų maistingai subalansuotas ėdalas padeda palaikyti sveikus dantis, sveikus šlapimo takus ir suteikia viską, ko katei reikia, kad ji būtų sveika.

Aukščiausios kokybės sausas kačių ėdalas su vištiena ir sveikais grūdais gali sumažinti dantų akmenų susidarymą iki 40 % ir taip palaikyti burnos sveikatą. Kad jūsų katės šlapimo takai būtų sveiki, mūsų suaugusių kačių ėdale yra subalansuotų mineralų. Itin kokybiškos maistingo kačių ėdalo sudedamosios medžiagos taip pat padeda įsisavinti maistingąsias medžiagas ir lengviau suvirškinti, be to, leidžia katei kaskart mėgautis savo skaniu ėdalu.

Šis suaugusių kačių ėdalas su omega-6 riebalų rūgštimis ir cinku, naudingais sveikai odai bei kailiui palaikyti, ir kaulus stiprinančiu vitaminu D jūsų katei suteiks visas reikalingas maistingąsias medžiagas. Kad suteiktumėte savo katei visavertę ir subalansuotą mitybą, patenkinančią visus jos poreikius, išbandykite kačių ėdalą PURINA ONE ADULT jau šiandien.

​Skaitykite daugiau