PURINA ONE ADULT ėdalas suaugusioms katėms, gausu vištienos ir sveikų grūdų

Mūsų aukščiausios kokybės kačių ėdalas, kuriame gausu vištienos ir sveikų grūdų, sukurtas įmonės PURINA ekspertų, siekiant patenkinti visus vyresnių nei vienų metų kačių mitybos poreikius. Speciali sudėtis su „Bifensis“ atitinka jūsų sveikos katės mitybos poreikius. Mūsų maistingai subalansuotas ėdalas padeda palaikyti sveikus dantis, sveikus šlapimo takus ir suteikia viską, ko katei reikia, kad ji būtų sveika.

Aukščiausios kokybės sausas kačių ėdalas su vištiena ir sveikais grūdais gali sumažinti dantų akmenų susidarymą iki 40 %* ir taip palaikyti burnos sveikatą. Kad jūsų katės šlapimo takai būtų sveiki, mūsų suaugusių kačių ėdale yra subalansuotų mineralų. Itin kokybiškos maistingo kačių ėdalo sudedamosios medžiagos taip pat padeda įsisavinti maistingąsias medžiagas ir lengviau suvirškinti, be to, leidžia katei kaskart mėgautis savo skaniu ėdalu.

Šis suaugusių kačių ėdalas su omega-6 riebalų rūgštimis ir cinku, naudingais sveikai odai bei kailiui palaikyti, ir kaulus stiprinančiu vitaminu D jūsų katei suteiks visas reikalingas maistingąsias medžiagas. Kad suteiktumėte savo katei visavertę ir subalansuotą mitybą, patenkinančią visus jos poreikius, išbandykite kačių ėdalą PURINA ONE ADULT jau šiandien.

​Skaitykite daugiau

Adult_AQUA_02

Mažina dantų apnašų ir akmenų susidarymą iki 40 %*. * Remiantis įmonės PURINA tyrimais
Adult_AQUA_03

Šlapimo sistemą sveikatinantys subalansuoti mineralai.
Adult_AQUA_01

Visos sudedamosios dalys yra aukštos kokybės, todėl mitybinės medžiagos lengvai pasisavinamos.
Adult_AQUA_05

Sudėtyje yra mineralų ir vitamino D, kurie padeda išlaikyti stiprius ir sveikus kaulus.
Adult_AQUA_04

Odos sveikatą ir žvilgantį kailį palaiko omega-6 riebalų rūgštys ir cinkas
  • Baltymai: 34,0 %;
  • Riebalų kiekis: 14,0 %;
  • Žali pelenai: 7,5 %;
  • Žalia ląsteliena: 2,5 %;
  • Omega 6 riebalų rūgštys: 2,0 %.

Vištiena (17 %), džiovinti paukštienos baltymai, visos kviečių grūdo dalys (17 %), kukurūzai, sojų miltai, kviečių glitimo miltai, gyvuliniai riebalai, kukurūzų glitimo miltai, džiovintos cikorijų šaknys, kukurūzų kruopos, mineralai, hidrolizatas (papildytas karščiu apdorotų Lactobacillus Delbrueckii ir Fermentum milteliais 0,025 %), mielės.

Sudedamosios medžiagos nuo A iki Ž

  • Vitaminas A 33 000 TV/kg
  • Vitaminas D3 1 000 TV/kg
  • Vitaminas E 460 TV/kg
  • Vitaminas C 140 mg/kg
  • Taurinas 700 mg/kgPasižiūrėkite šį vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau apie PURINA ONE

Rekomenduojamas kiekis per dieną (g)

Katės svoris 2–4 kg 4–6 kg 6–8 kg
Kiekis 35–65 g 65–100 g 100–130 g
Rekomenduojama dienos norma turi būti pritaikyta pagal oro sąlygas, katės judrumo lygį ir fizinę būklę. Pasirūpinkite, kad katė visada turėtų šviežio ir švaraus vandens. Jei ėdalu PURINA ONE šeriate pirmą kartą, rekomenduojame pokyčius įgyvendinti pamažu, 7 dienas į dabartinį katės ėdalą įmaišant vis didesnį kiekį PURINA ONE, kad katės virškinimo sistema prisitaikytų prie pokyčių.