Member for

1 year 7 months
Submitted by migle.grigaite… on Sun, 09/20/2020 - 17:54

ŽAIDIMAS BAIGĖSI

Paskutinės savaitės laimėtojai

 

Lina Šulskienė

Ilona Adulytė

Kristina Ivonciene

Vilhelmina - Terese Vinciūniene

Rasa Garbeniene

Viktorija Baranauskiene

Brigita Pivoriūnaitė

Dijana Nav

Vincenta Gaidlurgienė

Laura Kaktytė

Jekaterina Strelčenko

Ramune Kolesoviene

Laura Sadzevičienė

Erika Kaulinskaitė

Albina Razmantaitė

Žydrūnė Kriaučiūnė

MarijaLurdes Sliozaite

Kristina Makaroviene

Laura Marozienė

Jolanta Bartkevič

Ieva Plavko

Rūta Šuminaitė

Rasa Usevičienė

Daina Koleinikovienė

Emilija Putauskaite

Odeta Almanaityte

Martyna Andriušytė

Giedrė Gaidelytė

Marija Kontrimaitė

Kamilė Visockė

Erikas Jastrebovas

Irina Drozd

Gintare Ragauskaite

 

Septintos savaitės laimėtojai

 

Lina Finogenoviene

Vaida Šinkarukė

Antanas Vaičaitis

Agnė Stankaitytė

Ausra Kublickiene

Justina Levinskiene

Ieva Varnė

Greta Milkintaitė

egle svečkareviene

Viktorija Bazilevaitė

Gintarė Šitkauskaitė

Rita Urbonė

Enrika Karinauskaitė

Dovilė Burneckaite

Sonata Isiūnaitė

Dana Stankevičienė

Agnė Lukoševičiūtė

Irmina Karalevičiutė

Rūta Semeniukaitė

Inga Lasavickaitė-Lištvan

Sandra Jokubauskaite

Violeta Giegytė

Raimondas Giraitis

 

Šeštos savaitės laimėtojai

 

Nelė Vinciūnienė

Gerda Petrulionytė

Kristina Jarockaitė

Greta Gerasimova

Jurgita Blinstrubaite

Eglė Sveckareviene

Audronė Rugevičienė

Lina Gedminė

Diana Valikoniene

Jokūbas Raudys

Paulina Gedminienė

Simona Raguckaitė

Inga Saudargiene

Aiste Bajaruniene

Neringa Čivinskienė

Justina Dambrauskienė

Sandra Vorobjovienė

Viktorija Paltanaviciene

Kristina Gotautienė

Ilona Pitkuviene

Vaidas Čeputis

Monika Budzinauskaitė

Karina Matulevič

Kotryna Jakavičiūtė

Inga Petrauskaitė

Rolandas Keras

Raimondas Giraitis

Greta Indriulytė

Steponas Pranckus

Sandra Antanavičienė

Mazena Zigmund

Veronika Gerfolveden

Paula Mickute

 

Penktos savaitės laimėtojai

 

Airida Tamajevienė

Laura Jankauskė

Ričardas Draugelis

Dalia Ze

Danguolė Kemzūrienė

Ieva Stanevičiūtė

Sandra Šablauskaitė

Justė Rugevičiūtė

Laura Plukienė

Deimante Jurgeleviciute

Ramune Belvertiene

Daria Glushakova

Sabina Solovjova

Evelina Kuršė

Daiva Gustaitienė

Karolis Jaseliunas

Odeta Drulyte

Olga Rebrijeva

Dalia Žukiene

Rita Dikšaitienė

Grazina Daugviliene

Jūratė Versickiene

Kamilė Samusiovaitė

Gerda Jurgaityte-Kučinskiene

Greta Malinauskaitė

Aleksandr Baikovskij

Marius Klevinskas

Dominyka Tiknienė

Natalja Verbickiene

Erika Meškelytė

Žana Trojan

Aurimas Čėsna

Jekaterina Osipova

Kotryna Agnieska Orlauskaite

Arūnas Kaminskas

Justyna Ramelė

Renata Narbutaitė

Živilė Buterlevičienė

 

Ketvirtos savaitės laimėtojai

 

Kristina Bikulciene

Mindaugas Melkūnas

Vaida Punytė

Dovilė Zumaraite

Neringa Januševičienė

Diana Utyriene

Julija Makštutienė

Modesta Bredelytė

Jūratė Pakalniškienė

Gerda Tamajevaitė

Diana Patašiutė

Virginija Jaseliūnienė

Janis Ivanovas

Ausra Gerasimove

Vilma Mockienė

Edita Dzemydaitė

Edas Adomaitis

Ilona Poviliūnienė

Giedrius Bartulis

Sandra Striukaitė

Vaiva Antanavičienė

Renata Renata

Renata Deveikienė

Kazė Stanevičienė

Renata Bakienė

Marius Bakšys

Regina Sidariene

Ignė Jankauskienė

Izabelė Perminaitė

Palmira Narbutienė

Ingrida Neiberkienė

Genovaite Gusarovienė

Ieva Misiūniene

Lina Degutytė

Renata Janukevič

Justina Pleskevičiūtė

Žydrė Garlienė

Violeta Kazak

 

Trečios savaitės laimėtojai

 

Reda Kazlauskienė

Šarūnas Demjanovas

Alma Lefikienė

Agnė Juknevičiūtė

Saima Kuzminskaite

Agnė Kubilienė

Agnė Antanavičiute

Toma Dabulevičienė

Grėta Stanevičiūtė-Diržė

Irena Stanevičienė

Toma Žemaitė

Modesta Venskutė

Jurate Skarzinskaite

Vitalija Sedleckiene

Vaidas Grigaitis

Gintautė Brazauskaitė

Žaneta Raguckienė

Katerina Gaidyte

Kęstutis Bagdonas

Liudmila Peganova

 

Antros savaitės laimėtojai

 

Simona Marozaite

Kristina Kucevičiūtė

Kristina Vyšniauskienė

Gytis Kaminskas

Rūta Buinickienė

Daiva Čyvė

Danutė Laumienė

Ingrida Strekauskiene

Irutė Balkutė

Jurgita Butrimavičiūtė

Inga Gustauskienė

Ina Matulaitytė

Adelė Kupčiūnė

Mantas Barkauskas

Natalija Visockienė

Loreta Gotautienė

Aušra Mikalajųnaitė

Ada Kamarauskaite

Eglė Ivanauskaitė

Algirdas Vaičaitis

Raminta Vyturytė-Valiūnienė

Monika Laucytė

Loreta Čeliadinaitė

Veronika Pinkutė-Jurkienė

Auksė Vyšniauskaitė

Audronė Mieščionaitienė

Viktorija Vyšniauskaitė

Lilijana Giebaitė

Silvija Kazakauskaitė

Ermina Balbieriūtė

Andrėja Kairelytė

Inga Navickienė

Violeta Liubertiene

Gražina Fiodorova

Aušra Šleinienė

Justina Karaliūtė

Gražina Ivanauskienė

Lina Urbienė

Jūratė Bliumaitė

Irina Fokė

Viktorija Sidarienė

Rasa Višinskienė

Rasa Rudienė

Liveta Vaskelaitė

Laima Zabuliene

Žaneta Poškienė

Agneška Neciunskienė

Aurelija Verbickaitė

Larisa Karniliuk

Gabriele Grigonyte

Viktorija Pakonė

Edita Meškelytė

Stasys Nalivaika

Brigita Rusecka

 

Pirmos savaitės laimėtojai

 

Jovita Volungevičienė

Sandra Matulevičienė

Gabija Gudauskiene

Danutė Guščiuvienė

Gintarė Tumėnaitė-Visockė

Karolina Janeckiene

Danutė Pliusnienė

Rita Aurėja Čepulienė

Aurelijus Čiža

Artūras Steponavičius

Justina Toleikienė

Andželika Tauterytė

Olga Dvin

Inta Meškauskė

Dovilė Pliuškienė

Alina Luksiene

Renata Meškutaviciūtė

Dalia Baltrušaitytė

Irina Lima

Audinga Upenieks

Miglė Kalinaitė

Gintarė Rapkauskaitė

Rita Akulevičienė

Dolfas Grumbinas

Laura Šerpytienė

Sigita Gostautaite

Monika Bedalienė

Arnas Mikuckis

Ermina Gaileviciene

Danguolė Rupeikienė

Liucija Kurnickiene

Laimutė Laguckienė

Aleksandr Gvozd

Renata Budrevičiūtė

Marina Mačiuliene

Povilas Leikauskas

Irena-Lolita Kubickaite

Jolita Sodaitiene

Arturas Toricinas